Gorenje Microwave Oven MO20E1S Free standing, 20 L, 800 W, Silver
- TootjadGorenje
- Mudel: MO20E1S
- Saadavus: 5
-
85€
Gorenje Microwave Oven MO20E1S Free standing, 20 L, 800 W, Silver
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatküpsetamise funktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 386.00 mm |
| Brutokaal | 12.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 294.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 482.00 mm |
| Ekraan | No |
| Funktsioonid | AquaClean function |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Manual |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 25.7 cm |
| Laius | 45.1 cm |
| Maht | 20 L |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Mikrolainevõimsuse tasemete arv | 5 |
| Müratase | 60 dB |
| mustmetallid | 5.00 g |
| Netokaal | 10.90 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 700.00 g |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | MO20E1S |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 34.3 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gorenje microwave oven mo20e1s free standing, 20 l, 800 w, silver, mo20e1s, gorenje, mikrolaineahjud




